tanie loty do Amsterdamu
TANIE LOTY DO AMSTERDAMU
Bilety lotnicze do Amsterdamu. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Zwiedzanie Amsterdamu

Turystyka jest bardzo ważną gałęzią gospodarczą Amsterdamu. To transakcja wymienna – turyści kochają to miasto, więc licznie i chętnie je odwiedzają, a ono – dbając o rozwój turystyki – dba o swoich gości coraz bardziej ich w sobie rozkochując. Amsterdam jest doskonale dostosowany infrastrukturalnie dla odwiedzających. Miasto dysponuje ogromną ilością hoteli, dostosowanych do potrzeb turystów z różną zasobnością portfela (do wyboru, do koloru).

Miasto kusi licznymi atrakcjami. Właściwie, można tu zaprosić każdego – nie ma bowiem rodzaju rozrywek miejskich, których Amsterdam nie miałby do zaoferowania a do tego tanie loty do Amsterdamu są dość tanie.

Stanowi mocno rozwinięte centrum kulturalne – zapierające dech w piersiach muzea, galerie, wystawy, teatry, balet i orkiestry – wszystkie na najwyższym, światowym poziomie. Wielbiciele kultury i sztuki mogą w tym mieście spędzić wiele dni na samym poznawaniu walorów artystycznych Amsterdamu.

Poszczycić się może także rozbudowaną infrastrukturą restauracji, które – dostosowane do zróżnicowanych potrzeb swoich gości – oferują rozmaite przysmaki. Przechadzając się amsterdamskimi uliczkami, nie sposób nie zwrócić uwagi na coffeeshopy, oferujące miękkie narkotyki. Z nich Amsterdam słynie na całym świecie. To one, między innymi, stanowią o liberalnej polityce, prowadzonej w Amsterdamie. Innym powodem sławy wolności jest Dzielnica Czerwonych Latarni, gdzie z okien i witryn wystawowych machają do przechodniów prostytutki – i prostytucja jest tu legalna.
Miasto tętni życiem całą dobę. Nocą bardzo liczne kluby i bary, oferują gościom huczną zabawę do białego rana. Na ulicach można spotkać ludzi różnych ras, wyznania i kultury. Mieszkańcy Amsterdamu to ludzie wyjątkowo otwarci, życzliwi i przyjaźnie nastawieni do innych. Wszystko to sprawia, że czas spędzony w tym mieście na długo zapada w pamięć. Próżno szukać wad miasta, które mogłyby zniechęcać odwiedzających.

W Amsterdamie trudno się nudzić. Zwiedzanie miasta, jego zabytków i atrakcji to wiele dni. Po mieście można przemieszczać się w wygodny sposób komunikacją miejską, atrakcje są jednak zlokalizowane w taki sposób, że spokojnie można poznawać Amsterdam spacerując.

Tanie loty do Amsterdamu
najniższe ceny biletów lotniczych

tanie bilety lotnicze z Polski